Ademi uron Prishtinën për kualifikimin tutje në Ligën e Konferencës, përgëzon Dritën për paraqitje dinjitoze

Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, ka reaguar pasi skuadra e Prishtinës është kualifikuar në rrethin e tretë të Ligës së Konferencës dhe pas eliminimit të Dritës nga kjo garë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. I pari i shtëpisë së futbollit në Kosovë i ka uruar kryeqytetasit për kalimin në fazën tjetër të kompeticionit të ri të UEFA-s, si dhe e ka përgëzuar ekipin gjilanas për…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker