Ardian Cuculi flet para ndeshjes kthyese me Feyenoordin në Ligën e Konferencës

Feyenoordi dhe Drita nesër do ta luajnë duelin kthyes në kuadër të rrethit të dytë në Ligën e Konferencës, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Para kësaj ndeshje në një konferencë për media ka folur mbrojtësi i skuadrës nga Gjilani, Ardian Cuculi. Ai ka thënë se ndeshja e dytë ndaj ekipit holandez do të jetë shumë më e vështirë, teksa ka shtuar se do të japin atomin e fundit për të dalë faqebardhë nga kjo…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker