Me këtë rezultat përfundon ndeshja miqësore mes KEK-ut dhe Llapit

KEK-u dhe Llapi pasditen e së enjtes kanë zhvilluar një ndeshje miqësore në prag të fillimit të edicionit të ri, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në sfidën e luajtur në stadiumin ‘Agron Rama’ në Obiliq fitore ka shënuar skuadra e Llapit me rezultat 2-1. Golat për llapjanët i realizuan Arbnor Ramadani në minutën e 17’ dhe Drilon Fazliu në minutën e 48’. Të dy trajnerët i kanë dhënë mundësi pjesën më të…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker