Momenti kur Arbnor Muja bën ‘huqjen’ e vitit dhe dëshpëron keq Ardian Nuhiun

Aventura e skuadrës së Dritës në garat evropiane ka përfunduar mbrëmjen e së enjtes, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Kjo pasi gjilanasit janë eliminuar nga rrethi i dytë i Ligës së Konferencës, pas humbje 3-2 në udhëtim te Feyenoordi. ‘Bardhekatërit’ kanë mundur ta fitojnë ndeshjen sikur Arbnor Muja të realizonte i vetëm para portierit në minutën e 70’ të ndeshjes kur rezultati ishte i barabartë 2-2.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker