Bayern Munich-Manchester United, fakt interesant për ndeshjen e vitit 2001

Në vitin 2001, në fazën e dytë të grupeve në Ligën e Kampionëve, ishte zhvilluar ndeshja mes Bayern Munich dhe Manchester United, takim ky që përfundoi 1:1. Ndeshja ishte zhvilluar në stadiumin “Olympiastadion-Munich” ku golashënues ishin Van Nistelrooy në minutën e 74’ për “Djajtë e Kuq” dhe Paulo Sergio në minutën e 87’ për Bayernin, përcjell KosovaPress. Fakt interesant ishte që një tifoz i…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker