Deklarata befasuese e futbollistit të Feyenoordit, i cili ia realizoi tre gola Dritës

Skuadra e Feyenoordit është kualifikuar në rrethin e tretë të Ligës së Konferencës, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Ekipi holandez e ka eliminuar Dritën, pasi e ka mposhtur në sfidën kthyese me rezultat 3-2. Në takimin e luajtur në stadiumin ‘De Kuip’ në Roterdam, te tre golat për vendasit i realizoi Guus Til (7’, 68’ dhe 90’). Kurse për ‘bardhekaltërit’ shënuan Marco Simonovski (12’) dhe Astrit Fazliu…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker