I çuditshmi, arroganti dhe perversi narcisist: Edi Rama

Shkruan: Ekrem KRASNIQI  Edi Rama po nënshkruan gjithçka që i propozoi deri më tash Aleksandar Vuçiçi, ndërsa i tha JO propozimit të Albin Kurtit për SEFTA.  E quajtën Mini-Schengen së pari, e sot ia ndërruan emrin në « Ballkani i Hapur » edhe pse në të ndodhen vetëm 3 shtete e nuk ndodhen Kosova, Bosnja dhe Mali […]

The post I çuditshmi, arroganti dhe perversi narcisist: Edi Rama appeared first on Rahoveci INFO.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker