Këto janë fjalët e trajnerit të Feyenoordit pas fitores ndaj Dritës

Feyenoordi e ka eliminuar Dritën nga Liga e Konferencës, pasi e ka mposhtur me rezultat 3-2 në sfidën kthyese të zhvilluar të enjten mbrëma në Roterdam të Holandës, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në duelin e luajtur në stadiumin ‘De Kuip’, te tre golat për vendasit i realizoi Guus Til (7’, 68’ dhe 90’), kurse për gjilanasit shënuan Marco Simonovski (12’) dhe Astrit Fazliu (16’). Pas ndeshjes ka folur…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker