Reagon presidenti i Dritës pas eliminimit nga Feyenoordi

Presidenti i klubit të Dritës, Flamur Bunajku, ka reaguar pas eliminimit nga Liga e Konferencës, shkuan Gazeta Rahoveci INFO. Gjilanasit u mënjanuan nga Feyenoordi, pasi u mposhten në sfidën kthyese me rezultat 3-2. Bunjaku përmes llogarisë së tij zyrtare në facebook ka shkruar se nuk kënaqen asnjëherë me humbje, por kënaqen kur mbrohet denjësisht fanella dhe luhet për stemën.

Source

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker