“Albin Kurti që 141 ditë i’u ka ikur të gjitha debateve me analistë e gazetarë”

Sipas Gjoshit, Kurti nuk po ka guxim të sfidohet nga asnjë panel e me asnjë pyetje.

Gjoshi thotë se: “e gjithë jeta e tij karakterizohet nga ikja”, duke iu referuar kryeministrit Kurti.

Postimi i plotë:

Qe 141 ditë Albin Kurti është kryeministër dhe të gjitha debateve televizive me analistë e gazetarë iu ka ikur me sukses.

Ai nuk po ka guxim të sfidohet nga asnjë panel dhe me asnjë pyetje.

Çfarë kryeministri që nuk guxon me debatu për “punën” e vet.

Në fakt e gjithë jeta e tij karakterizohet nga ikja.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!