Kuvendi zgjedh kryesuesin dhe dy anëtarë të bordit të ZRRE-së

Me 64 vota, mazhoranca zgjodhi Ymer Fejzullahun për kryesues, ndërsa Gani Buqaj dhe Lutfie Dervishin, anëtarë të Bordit të ZRRE-së.

Pas votimit të këtyre tre anëtarë është kompletuar bordi i këtij institucioni energjetik.

Ndërkohë, procesin e votimit e bojkotuan opozita.  /Rahoveci INFO/

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker