​Kuvendi miraton rekomandimet lidhur me gjendjen në sektorin e ujërave

Aty u tha se përfshihen auditimet në investimet kapitale për menaxhimin e ujit dhe cilësisë së ujit.

Të njëjtat u përkrahen nga partitë parlamentare shqiptare, ndërsa grupi parlamentar i Listës Serbe abstenoi.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!