Çikat e arta olimpike flasin nga vendlindja, falënderojnë pejanët për mbështetjen

Nora Gjakova dhe Distria Krasniqi si dhe i tërë ekipi olimpik i xhudos janë pritur nga shumë qytetarë të Pejës pas ardhjes së tyre nga Lojërat Olimpike “Tokyo 2020”. Distria Krasniqi ka falënderuar të gjithë popullin e Kosovës për mbështetjen që ua kanë dhënë në këto lojëra ndërsa Nora Gjakova tha se ta kesh një trajner si Driton Kuka nuk është e mundshme që të mos kesh sukses.

Source

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker