Deputetja e AAK-së del në mbrëmje me ministrat e Kurtit dhe deputeten e Vetëvendosjes

Një fotografi, ku Reshitaj shihet bashkë me zëvendëskryeministren Donika Gërvalla dhe ministrin e Mbrojtjes, Armend Mehaj, e ka publikuar deputetja Jeta Statovci, njofton Klan Kosova.

Të njëjtën e ka rishpërndarë edhe vetë Reshitaj në Instagram.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker