Driton Kuka: Besoj se do të fitojmë edhe dy medalje

Trajneri Driton Kuka ka falënderuar Majlinda Kelmendin pasi ka thënë se ajo është e para që ka fituar medaljen e artë dhe ka bërë të njihet Republika e Kosovës. Ai ka thënë se pret t’i fitojnë edhe dy medalje të arta që të komplejtojnë 5 rrathët olimpik. Kuka ka thënë se pas tij beson se si trajner do të vijnë Majlinda Kelmendi, Akil Gjakova etj. Kuka ndërkaq ka falënderuar presideten Vjosa Osmani…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker