Talenti kosovar vazhdon kontratën me Bayern Munich

Mesfushori me origjinë kosovare, Arijon Ibrahimovic ka vazhduar kontratën me gjigandin bavarez, Bayern Munich, deri me 2024-n, kjo është bërë e ditur nga kampion gjerman. Kontrata e re për 15 vjeçarin vie pak ditë pasi ishte pjesë e stërvitjes së ekipit të parë të Bayern Munich, në krye me trajnerin Julian Nagelsamann, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Arijon Ibrahimovic ka shënuar 20 gola dhe 17 asistime…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker