Jeta e mërgimtarëve shqiptar vërtetë është e vështirë, ngushëllimet e mija të sinqerta për fatkeqësinë në Kroaci

Shkruan: Ejup BERIShA Thuhet se ngjarjet e gëzuara dhe ato tragjike janë për njerëz sepse u ndodhin njerëzve, derisa të parat janë të pranueshme dhe më të mirëseardhura dhe njerëzit nuk i kundërshtojnë ato sepse të njëjtat sjellin gëzim dhe lumturi, ngjarjet tragjike te njerëzit sjellin vetëm se kob dhe pikëllim. Por të dyja si […]

Lajmet Jeta e mërgimtarëve shqiptar vërtetë është e vështirë, ngushëllimet e mija të sinqerta për fatkeqësinë në Kroaci Rahoveci INFO Rahoveci INFO.

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker