Thaçi e telefonon nga Haga nënën e tij për t’ia uruar ditëlindjen e 84-të

Një urim special për të ka ardhur nga Haga, atje ku në paraburgim po qëndron djali i saj, ish-kryeministri e ish-presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, shkruan Rahoveci INFO.

Këtë e ka bërë të ditur djali i ish-presidentit Thaçi, Endriti, në një postim në Instagram.

Për nënën Hyrë, siç ka shkruar ai, ky ishte urimi më i dashur që i erdhi asaj, teksa burri i saj dhe babai i ish-presidentit shihet i buzëqeshur dhe gëzuar për telefonatën. /Rahoveci INFO/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker