“Vëllaun fajdegji” – Selimi i reagon Sallahut: Duhet t’i kesh parasysh skeletat që i ke në dollap

Selimi ka thënë se drejtësia në Kosovë duhet të vendoset nga Policia, Prokuroria e Gjykata, ndërsa kur përzihet politike, aty sipas tij bëhet gjueti e shtrigave, shkruan Rahoveci INFO.

Në lidhje me rastin në fjalë, Selimi i ka çuar porosi Sallahut se para se të shpikë raste për të tjerët, duhet ta ketë parasysh për “skeletat” që i ka në dollap.

Drejtësia në Kosovë duhet patjetër të vendoset nga policia, prokuroria dhe gjykata. Saherë që politika fillon të përzihet gjithçka bëhet gjueti e shtrigave. Para se të shpikësh raste për të tjerët duhet të kesh parasysh për skeletat e tu që i ke në dollap”, ka shkruar ai. /Rahoveci INFO/

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!