Zhegrova zgjedhet futbollisti më i mirë i javës në Zvicër

Edon Zhegrova është shpërblyer si futbollisti me performancën më brilante që pati në fundjavë kundër Sionit. 22 vjeçari është zgjedhur futbollisti më i mirë i javës në Zvicër, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Futbollisti nga Kosova shënoi 1 gol dhe regjistroi dy asistime, duke u vlerësuar me notën 10 nga SofaScore./ Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker