Behramaj tallet me Osmanin për shkuarjen në Turqi: Aman, veç kremin mos ta harron se soset

Ai ka thënë se presidenca po mundohet që ta fsheh këtë fakt me dekretime të mëhershme të ligjeve, para se ajo t’ia mësynte Turqisë, shkruan Rahoveci INFO.

“Presidenca po mundohet ta fsheh shkuarjen në pushime të Vjosa Osmanit, me dekretime të mëhershme të ligjeve, para se t’ia mësynte Turqisë. Po ani çka more që ka shkuar të pushojë? Merr ngjyrë. Hanë bisha deti. E turbullon pak detin dhe e ngre ujin përpjetë. Veç kremin, aman mos ta harron, kujtojeni, se soset krejt”, ka shkruar ai.

Madje në formë ironike, Behramaj ka thënë se Osmani do të kthehej veç sa për t’i demantuar raportimet.

Presidentja Osmani i nis pushimet në Turqi? Presidenca e mbyllur, ia ruan ‘sekretin’

Postimi i plotë i Behramajt:

Presidenca po mundohet ta fsheh shkuarjen në pushime të Vjosa Osmanit, me dekretime të mëhershme të ligjeve, para se t’ia mësynte Turqisë. Po ani çka more që ka shkuar të pushojë? Merr ngjyrë. Hanë bisha deti. E turbullon pak detin dhe e ngre ujin përpjetë. Veç kremin, aman mos ta harron, kujtojeni, se soset krejt.

Edhe sa ligje iu kanë mbetur t’i dekretoni deri më 15 gusht?

Çfare është ajo, veç kur të çohet e të kthehet, sa për t’i demantuar raportimet që po theket në diell!. /Rahoveci INFO/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker