Ekskluziviteti në Artmotion nuk ka fund! Ligue 1 po fillon!

Platforma më atraktive dhe më ekskluzive në vend Artmotion, nga vikendi i ardhshëm pasurohet edhe më ligën franceze të futbollit, Ligue 1. Nga 6 gushti 2021 e deri me 21 maj 2022, të gjitha ndeshjet e këtij kampionati transmetohen live dhe ekskluzivisht në kanalet sportive të Artmotion. 20 skuadrat më të mira të Francës sëbashku me disa prej talentëve më premtues dhe mega yjeve të futbollit do të…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker