K.F Llapi rikthen Festim Alidemën

Klubi futbollistik K.F Llapi ka mbyllur marrëveshjen për të kthyer në Podujevë sulmuesin, Festim Alidema. Përmes faqes zyrtare në Facebook, K.F Llapi ka njoftuar se ka nënshkruar kontratë 2 vjeçare me mundësi vashdimi edhe për 1 vit me futbollistin, Alidema, i cili në edicionet 2017/18 dhe 2018/19 sa kishte veshur fanellën e K.F Llapit kishte spikatur me 12 gola e 7 asistime në 46 ndeshje…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker