Komunikata e Barcelonës ku tregon arsyet e largimit të Messit

Barcelona dhe Lionel Messi i kanë ndarë rrugët përfundimisht, 10’shi i Barcelonës sonte po largohet edhe zyrtarisht nga Camp Nou. Përmes një komunikate që ka lëshuar klubi katalanas, është bërë e ditur se për shkak të pengesave financiare dhe strukturore të La Ligas, Messi nuk mund të jetë më lojtar i Barcelonës. Barcelona thotë se të dyja palët janë thellësisht të penduara pasi nuk pati mundësi…

Source

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker