Qou vadis, o Shqipëria e Ismail Qemalit, Hasan Prishtines, Gjergj Fishtes, Faik Konices, Fan S. Nolit…?

Shkruan: Fadil MALOKU Edvin Rama, i verbuar nga “madhështia e fitores (lexo; masakrimit të votës qytetare, pra, blerjes masive nga të “ardhurat” e kanabisit!) demokratike”, dhe nga ca “këshilla” antishqiptare të Sh.M dhe B.H. ua ka nisë ta shpërfill haptas dhe frikshëm qeverinë aktuale kosovare, dhe KM. e saj Albin Kurti. Për të shpëtuar nga […]

Lajmet Qou vadis, o Shqipëria e Ismail Qemalit, Hasan Prishtines, Gjergj Fishtes, Faik Konices, Fan S. Nolit…? Rahoveci INFO Rahoveci INFO.

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker