Daut Haradinaj pritet në familjen e gazetarit Ridvan Berisha

Këtë e ka bërë të ditur vet Berisha me anë të një postimi në Facebook, shkruan Rahoveci INFO.

Haradinaj tha se bujaria e familjes Berisha është vlerë për të.

Postimi i plotë:

Isha shumë i nderuar me mikpritjen e familjes së Ridvan Berishës. Biseda dhe diskutimet e bënë një ndejë për t’u mbajtur në mend.

Bujaria e familjes Berisha dhe miqtë që ishin bashkë me ne, janë vlerë për mua.

Faleminderit miku im Ridvan!. /Rahoveci INFO/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker