Fillon ndeshja mes Prishtinës dhe Bodo/Glimt

Kampioni i Superligës së Kosovës do të vazhdojë ëndrrën për kualifikim në garat evropiane ku përballet me kampionin norvegjez Bodo/Glimt. Ka filluar ndeshja mes Prishtinës dhe Bodo/Glimt, e vlefshme kjo për raundin e tretë të kualifikimeve të UEFA Conference League. Të pranishëm në “Fadil Vokrri” janë edhe tifozët prishtinas “Plisat”, të cilët kanë filluar përkrahjen e skuadrës së tyre me këngë…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker