Ndeshje miqësore mes ekipit të QKMF-së “Nënë Tereza” dhe Mërgimtarëve!

Këtë të enjte në Klinë u zhvillua një ndeshje miqësore mes ekipit të QKMF-së ” Nënë Tereza” dhe Mërgimtarëve. Nërespekt tè diasporës së çmuar të këtij qyteti, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Pas ndeshjes ekipi i QKMF-së, u ka uruar pushim të këndshëm në vendlindje dhe udhëtim të rehatshëm mërgimtarëve për në vendet prej nga vinë ata. Kjo ndeshje është zhvilluar në shenjë mirënjohje dhe…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker