Tifozi shpërthen në lot para Camp Nou për largimin e Messit, s’mund ta besojë se erdhi kjo ditë

Lionel Messi më nuk është futbollist i Barcelonës. Pas shumë vjetësh, ani pse ende nuk është e besueshme, tashmë është zyrtare, Lionel Messi është larguar nga Barcelona. Natyrisht, më së shumti i ka prekur tifozët të cilët për shumë vite kanë shijuar magjitë e 10-shit argjentinas në ‘Camp Nou’. Pas zyrtarizimit të largimit nga ana e Barcelonës, një tifozë është parë para Camp Nou duke qarë dhe…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker