Urime njëzet vjetorin e marrëveshjes së privatizuar dhe të përvetësuar të Ohrit

Shkruan: Ejup BERIShA Urime të gjithë shqiptarëve përvjetorin e njëzetë të Marrëveshjes së Ohrit, kështu do të duhej të tingëllonte një urim normal, me vend dhe solemn lidhur me shënimin e përvjetorit të Marrëveshjes paqësore të Ohrit. Por duke i analizuar të gjitha faktet dhe rrethanat rreth zbatimit të marrëveshjes në fjalë atëherë më korrekt […]

The post Urime njëzet vjetorin e marrëveshjes së privatizuar dhe të përvetësuar të Ohrit appeared first on Rahoveci INFO.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker