‘Zahir Pajaziti’ mbushet me ‘Plisa’, festohet fitorja e madhe e Prishtinës

Tifozët e Prishtinës, Plisat janë mbledhur në sheshin ‘Zahir Pajaziti’ për të festuar fitoren 2-1 ndaj Bodo/Glimt. ‘Bardhekaltërit’ e mbyllën me sukses ndeshjen e parë në kualifikimet e Ligës së Konferencës. Ndeshja e ardhshme do të zhvillohet pas një jave, dhe në rast të triumfit, Prishtina kualifikohet në Play-Off të Ligës së Konferencës.

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker