Memli Krasniqi flet për dorëheqjen e Enver Hoxhajt: Vendosi të mbetet vetëm deputet, e falënderova

Ai ka thënë se e ka diskutuar këtë çështje me Hoxhajn dhe se e respekton vendimin e tij.

“E kemi diskutuar. I kam thënë edhe sot që nuk e shoh aspak problematike mbajtjen e postit të nënkryetarit dhe deputetit. Sqarimet që i kanë dhënë është se ka vendosur të mbetet vetëm deputet. Ndoshta për arsye që të mos dallojë nga deputetët e tjerë. Pa dyshim që e kam falënderue dhe e kam mbështet vendimin e tij”, tha Krasniqi në Kanal10.

Krasniqi ka folur edhe për rikthimin e Vlora Çitakut e Ramë Bujës në PDK duke thënë se janë rikthime të mëdha për këtë parti.

Kujtojmë që dje partia opozitare ka zgjedhur Kryesinë e re dhe nënkryetarët e rinj.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker