Bien poshtë të gjitha spekulimet, Messi zbulon arsyen kryesore pse u largua nga Barcelona

Leo Messi i dha një lamtumirë emocionale Barcelonës të dielën gjatë një konference për shtyp drejtpërdrejt nga “Camp Nou”. Argjentinasi foli para shtypit, familjes së tij, shokëve të skuadrës dhe miqve, ku ai konfirmoi se koha e tij me Barcelonën kishte mbaruar. Sulmuesi legjendar largohet nga klubi pas 21 vitesh me klubin dhe 17 sezone në kategorinë më të lartë të kësaj skuadre. Messi nuk mundi t&

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker