Lëndohet Edon Zhegrova, largohet nga loja

Edon Zhegrova ka pësuar një lëndim në gjurin e këmbës së majtë. Ai u desht të largohej nga loja në minutën e 50-të kur Basel po fitonte 3-0 ndaj Servettes. Ky lëndim vjen kur Zhegrova po kalonte formë të lartë me 3 asistime dhe 1 gol në 2 ndeshje me Baselin në kampionat.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker