Tentim pervers i LDK-së ndaj qeverisë Kurti – Osmani

Krerët e LDK-së dje, me propozimin për rezolutë lidhur me nënshkrimin me vetveten i ish-kryeministrit Avdullah Hoti në Washington, kanë bërë një ndër kalkulimet dhe taktikat e moçme të saj perverse dhe dinake ndaj kundërshtarëve politik, në këtë rast ndaj qeverisë së VV-së të Albin Kurtit dhe listës Guxo të Vjosa Osmanit.  – Kosova dhe populli […]

The post Tentim pervers i LDK-së ndaj qeverisë Kurti – Osmani appeared first on Rahoveci INFO.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker