Arif Vladi të këndonte në Beograd

Shkruan: Ilir MUHARrEMI, kritik i artit Sikur Arif Vladi të këndonte në Beograd si do e prisnin serbët? Sikur ai të ekzekutonte tinguj dhe ato tekste patriotike për UÇK-në, si do reagonin serbët? Sikur serbët të shijonin artin e tij, a do vallëzonin nën tingujt e kësaj muzike patriotike? Muzika duhet të jetë universale shpesh […]

Lajmet Arif Vladi të këndonte në Beograd Rahoveci INFO Rahoveci INFO.

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker