Haradinaj, viziton shtëpinë e Pavarësisë: Çdo etapë e historisë sonë është me vlera

Kandidati për kryetare i komunës së Prishtinës, Daut Haradinaj permes rrejtit social Facebook ka bërë të ditur se ka vizituar Muzeun “ Shtepia e Pavaresise Dr. Ibrahim Rugova”, shkruan Rahoveci INFO.

“Çdo etapë e historisë sonë është me vlera dhe si e tillë do të trajtohet” ka shkruar ai./Rahoveci INFO/

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!