Lista “Guxo” në Viti përkrah kandidatin e LDK-së në zgjedhjet e 17 tetorit

“Lista”Guxo” në Viti në zgjedhjet komunale të 17 tetorit do të përkrah fuqishëm kandidatin e LDK-së në Viti Sokol Haliti”, thuhet në faqen e LDK-së Dega në Viti, transmeton Klankosova.tv.

Në “Listën Guxo”, ka pasur disa pakënaqësi kohëve të fundit, ku zyrtarë të kësaj iniciative në Ferizaj deklaruan se duan të garojnë të vetëm në zgjedhje dhe jo së bashku me Lëvizjen Vetëvendosje.

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker