Mbahet turneu memorial “Bajram Neziri”

Pasditen e së dielës në stadiumin e KF 2 Korrikut në Prishtinë është mbajtur turneu memorial “Bajram Neziri”. Ky turne është zhvilluar në shenjë kujtimi për figurën e Nezirit, i cili ka qenë një nder kontribuesit e medhenjë në futbollin e Kosovës. Në këtë turne moren pjesë 4 skuadra te kryeqytetit: Prishtina, Flamurtari, 2 Korriku dhe Ramiz Sadiku (Junioret).

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker