Mirlind Daku vazhdon kontratën edhe për dy vjet me N.K Osijek

Sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës, Mirlind Daku ka vazhduar kontratën deri me 2024 me klubin e N.K Osijek. Daku i cili kishte kontratë deri me 2022 ka nënshkruar edhe për dy vite tjera me klubin kroat, njofton NK Osijek përmes një komunikate për media. Pasi zgjati kontratën me NK Osijek, Daku tha se është i lumtur që është pjesë e planeve të klubit kroat dhe se po pret për shansin e tij…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker