Toni Kuka: Pas humbjes që pësoi Majlinda, nuk kemi mundur ta gjejmë për 2-3 orë

Trajneri i ekipit të xhudos Driton Kuka, ka thënë se në ndërtimin e tij si trajner, Majlinda Kelmendi i ka ndihmuar shumë me punën dhe përkushtimin e saj. Kuka, ka folur edhe rreth humbjes befasuese të Majlindës në Lojërat Olimpike “Tokyo 2020”, duke thënë se asaj i ka thënë se këtë humbje duhet kuptuar vetëm si humbje në sport, por që pas asaj humbje, Majlindën nuk kanë mundur ta gjejnë për…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker