Artmotion sjell superkupën e Europës në Artsport!

Për të mos u humbur: Superkupa e Evropës, Chelsea – Villareal ekskluzivisht në Artmotion Transmetimet fantastike dhe për të mos u humbur nga futbolli evropian vazhdojnë edhe më tutje në platformën Artmotion. Pas ndeshjeve nga Kupa e Gjermanisë dhe Ligue 1 tani vjen edhe “ajka e ajkave” ndeshja finale e Superkupës së Evropës në mes fituesëve të Ligës së Kampionëve, Chelseas dhe fituesëve të Europa…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker