Lladrovci: Lushtaku nuk do të çertifikohet si kandidat për Skenderajn

“Fatkeqësisht z.Lushtaku ka vendime të shkallës së prerë dhe siç nuk iu lejua Albin Kurtit të kandidojë as Lushtaku nuk do të jetë kandidat zyrtar i partisë sime”, tha Lladrovci në emisionin PRIME të RTK-së.

Ai tha se nuk i gëzohet kësaj, por ripërseriti se nuk i ndërron fjalët që i ka thënë për atë dhe Bekim Jasharin.

Kujtojmë se kohëve të fundit Lladrovci dhe Lushtaku nuk është se kanë pasur raporte edhe aq të mira.

Kryetari i Drenasit ka qenë kundër që PDK të ketë kandidat që do t’i dalë përballë pjesëtarit të familjes Jashari, Bekimit.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker