Xhyldane Kiçmari shkarkohet nga pozita e anëtares së Bordit në KOSTT

Për largimin e saj nga kjo pozitë votuan 68 deputetë teksa 10 abstenuan.Në ndërkohë Kuvendi i Kosovës sot ka votuar për Raportin me Rekomandime lidhur me problemet e evidentuara në Ndërmarrjen Publike KOSTT.

Për votuan 64 deputetë, 15 kundër dhe asnjë abstenim.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker