Nisma e kandidon Albert Maxhunin për kryetar të Vushtrrisë

Maxhuni do të garoj për kryetar të Komunës së Vushtrrisë nga radhët e Nisma Socialdemokrate.

Kështu ka mësuar KosovaPress nga burimet e saj, të cilat konfirmuan edhe se kandidatura e tij do të bëhet zyrtare sot.

Por kush është Albert Maxhuni?

Maxhuni ishte kryetar i Rinisë së Nisma Socialdemokrate. Më pas ishte dhe shef i kabinetit në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!