Gjoshi: Albin, dil dhe pyeti bizneset, ato ju tregojnë se kur ka qenë më mirë

Përmes një postimi në Facebook, Gjoshi i drejtohet Kurtit, duke i bërë thirrje që ta vizitojë terrenin dhe t’i pyes bizneset se kur ishte gjendja më e mir në ekonomi, gjatë pandemisë apo para saj.

Postimi i plotë:

“Albin, dil dhe pyeti bizneset. Dil në terren dhe vizitoji.
Mos e le me shku veç në fushatë për zgjedhje.
Dil dhe vizitoji bizneset. Ato ju tregojnë se kur ka qenë më mirë, sot në pandemi apo në 2019 para pandemisë?
Jeni ba si Besnik Bislimi që thojke ka ra papunësia në pandemi kur krejt Kosova ishte mbyllë dhe kurgju nuk lëvizke”. /Rahoveci INFO/
Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!