VV-ja prezanton kandidatin për kryetar të Hanit të Elezit

Kjo u bë e ditur përmes një postimi në llogarinë e Lëvizjes Vetëvendosje në “Facebook”.

Postimi i plotë:

“Sot Kryesia e Lëvizjes VETËVENDOSJE! – Hani i Elezit konfirmoi atë që dje Këshilli vendosi me votim për Kandidatin për Kryetar të Komunës z.Sherif Berisha.
Ajo që ndodhi me 14 Shkurt në tërë Kosovën do të vazhdojë edhe për Komunën.
Ne urojmë gjithë qytetarët e Komunës tonë dhe i ftojmë të na bashkohen në fitoren e këtyre Zgjedhjeve”. /Rahoveci INFO/
Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!