Osmani pas tërmetit shkatërrues: Mendimet dhe lutjet tona janë me njerëzit e Haitit

“Zemra ime është me njerëzit e Haitit në këtë kohë të vështirë. Raportet për tërmetin dhe numrin e të vdekurve janë shkatërruese. Mendimet dhe lutjet tona janë me njerëzit e Haitit, veçanërisht me ata që kanë humbur të dashurit e tyre”, ka shkruar Osmani në Twitter.

Zyrtarët në Haiti kanë konfirmuar se të paktën 1 mijë e 297 persona kanë vdekur si pasojë e tërmetit me magnitudë 7.2 të shkallës Rihter që goditi vendin e Karaibeve. /Rahoveci INFO/

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!