Ancelotti kërkon CR7 në Madrid, edhe Manchester City në garë

Cristiano Ronaldo pritet të ndryshojë sërish skuadër. Edhe pse destinacioni nuk është ende i sigurt, sipas spekulimeve ylli portugez do të largohet nga Torino dhe Juventus. Zërat e fundit të merkatos e lidhin sulmuesin me rikthimin e mundshëm te Real Madrid. Sipas mediave spanjolle, trajneri Carlo Ancelotti kërkon ta ketë me patjetër në skuadër. Marrëdhënia ndërmjet tyre është mjaft e mirë dhe me…

Source

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker