”Se le baba”, projekti i ri i Sinan Hoxhës

Këngëtari i njohur, Sinan Hoxha sot ka publikuar projektin e tij të radhës.

Kënga e re e artistit titullohet ”Se le baba”, e cila është realizuar me videoklip, shkruan Rahovci.info.tv

Ndërsa, teksin e këngës e ka shkruar 2Steps, kurse për muzikën është kujdesur Marsel Gunga dhe 2 Step.

 

Ndryshe, kënga paraprake e Sinan Hoxhës është ”Caji”, të cilën e ka sjellur në bashkëpunim me Almendën më 29 prill të 2019-ës./21Media

The post ”Se le baba”, projekti i ri i Sinan Hoxhës appeared first on .

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker